Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Popüler Kişi Nasıl Olunur?

382 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda   ” Tango’da Nasıl Popüler olunur – Tango popüler – Popüler kişiler – tango popüler kişiler ” anahtar kelimeler ile siteyi ziyaret edenler ve http://www.facebook.com/bilgisayarogren  bilim sitemizden bize gelen sorulara cevap arayalım.

Tango Popüler kişi Nasıl olunur ?

Tangoda popüler olmak için ilk önce bayan kullanıcı olmanız gerekmektedir. Neden derseniz popüler kişiler listesine baktığınızda hep bayan olduğu görmüşünüzdür. Bay kullanıcı’da olabilir ama Bayan kullanıcılara ilgi fazla olduğu için mesaj sayısına , arkadaşlık isteği fazla olması , göz kırpması fazla olması hep bunlar tetikleyici bir nedendir. Bu neden ile bayan kullanıcılara ilgi fazla olduğu için popüler listede doğal olarak onlar görünmektedir. Bunun için bu konu başlığı biraz bayanları ilgilendiriyor gibi geldi bana.

Birde görünürlük ayarlarının açık olması , profilin herkese görün olması bununla ilgili olarak bu konuya bağlayabiliriz. Çünkü bu konumların açık olması diğer tango kullanıcıların sizi görebilmesini sağlayacak ve popülerliğini artırmaktadır. Görünürlük ve profil ayarlarını web sitemde search ( arama ) kısmından bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın