Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] d3d9.dll hatası Nasıl Düzeltilir..?

1.271 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda oyun kurduk dan sonra yada bir program çalıştırma gereğini duyduğunuz da bilgisayarınızda görünen hata olarak , d3d9.dll hatası veriyor ise bu dll ( Kütüphane Dosyası ) hasar görmüş yada silinmiş olabilir.

Bu dosyamız bilgisayarımıza indirdiğimiz programlardan yada virüsler aracılığı ile bulaşırlar  d3d9.dll dosyasının eksikliğinden kaynaklı olarak veren d3d9.dll hatasını düzeltmek için Pc Suite programını yada yada internet üzerinden indireceğiniz dosyayı bilgisayarım > C : > Windows > System32  klasörü içerisine atıyoruz  .

Daha Sonra Win + R çalıştır penceresini açıyoruz. ve bu pencereye regvsr32 d3d9.dll komutunu yazarak enter tuşu ile işlemi sonlandıralım.

Etiket – Tags ;

d3d9.dll hatası , d3d9.dll sorun , d3d9.dll hatası alıyorum , d3d9.dll nedir , d3d9.dll çözüm , d3d9.dll düzeltme , d3d9.dll , d3d9.dll nasıl çözülür , d3d9.dll hatası , d3d9.dll sorunu , d3d9.dll çözüm , d3d9.dll düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın