Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Gizlenen Kişilerin Mesajı Görünür mü ..?

117 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulardan Biri’de  ” Tango’da gizlediğim Kişilerden gelen mesaj Görünür mü? ” , Tango artık kendini aştı yeni çıkardığı güncellemeler ile göz doldurmaya devam ediyor. İlk çıktığı yada benim ilk yüklediğim sıralardaki tango ilkel gibi geliyordu ama şimdi bir çok özelliği ile kendini geliştirmeye devam ediyor.

Tango’nun son güncellemesi ile artık arkadaş listesindeki kişileri gizleme özelliği de geldi , arkadaş listesinde olan kişiyi gizlediğiniz de rehberinizden kayboluyor ve Ayarlar > Gizlilik > Gizli kişiler olarak görünüyor . Tekrar isterseniz buradan geri yükleyebiliyorsunuz.

Şimdi asıl konumuz bu gizli listedeki kişi size mesaj atarsa bu mesajı görebilir misiniz ? Cevabım ” Hayır ” sizin Arkadaşlık listenizdeki kişiyi eğer gizlediniz ise size gelen mesajları  göremiyorsunuz. Aslında normalde görünmemesi de makul bir şey saten siz gizlediğiniz de o kişiden mesaj gelirse ekrana düşer ve istenmeyen kişi tarafından görünmüş olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın