Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} instagram kendi kendine birilerini takip ediyor

7.940 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram popüler  resim paylaşım uygulaması kullananlar için sorunlardan biri’de kendi kendine sizin haberiniz olmadan bir başkasını takip etmesidir . Bu nasıl olur ? bunun en temel başlıca nedenleri uygulamalardır.

İnstagram’da kendi kendine birilerini takip edebilmesi için sizin bir İnstagram uygulamasını daha önceden kullanmış olmanızdan dolayıdır. Bu nasıl örnek verebiliriz.

bir unfollow uygulaması veya Facebook üzerinden bir uygulamayı kullanmak için verdiğiniz izinler , bu uygulamalara verdiğiniz izinler nedeni ile sizin hesabınızı kötü amaçlar için kullanmak ve bunun üzerinden para kazanmak için yapabilirler.

İnstagram için Resim paylaşım programları bunlardan büyük faktördür. bu tür uygulamaları indirmeden önce yorumları mutlaka okuyunuz bu tür uygulamalar için mutlaka bir kötü yorum bırakılmış olacaktır.

Bir başkasını habersizce takip edeceğiniz için takip ettiğiniz kişi sayısı gün geçtikçe artar bunun önüne geçmek için insgtagram.com üzerinden bu erişim izinlerini kapatmanız gerecektir.

Çözüm ;

instagram.com hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

Sağ üst köşede isminizin üzerine bir kere basıyoruz.

Profili Düzenle > Uygulamaları Yönet adımlarını izliyoruz.

veya kısaca ‘https://instagram.com/accounts/manage_access/‘ adresini direk tarayıcınıza yapıştırdığınızda erişebilirsiniz.

Burada sizin izin verdiğiniz uygulamaları görebilirsiniz , güvenmediğiniz veya bilmediğiniz izinleri buradan kaldırınız. Erişim İptal Et düğmesini kullanacaksınız.

Son adım ise İnstagram şifrenizi değiştiriniz , İnstagram Şifresi Nasıl Değişir konu başlığını inceleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

kendi kendine milleti takip ediyor , kendi kendine takip ettiklerim artıyor , kendi kendine bir başkasını takip ediyorum , instagram virüs temizleme , instagram’da takip ettiklerin artıyor , kendi kendine birileri takip ediyor Neden

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} instagram kendi kendine birilerini takip ediyor (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ınstagram hesabıma hiçbir uygulamayı izin vermedım ama hala kendı kendıne takıp yapıyor

    • uygulamalar kısmından baktınız mı? hiç bir uygulamanın olmadığından emin misiniz? , instagram şifrenizi değiştirin

      • abi benım uygulamarı yonet te hıc bır seye ızın vermedın yazıyor ama herkesi takıp ediyor ve bende bu yüzden herkesi takipden vazgeçiyorum ama şimdi çok fazla takipten çıktıgım ıcın engel gelmiş ve takip ettiklerim baya çoğaldı ne yapmalıyım lutfen yardımcı olurmusun

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın