Sponsorlu Bağlantılar

Tabletten WhatsApp girme

363 views
Sponsorlu Bağlantılar

2018 yılını bitirip 2019 yılına gireceğimiz son günlerimizde bu konumuzda tabletten whatsapp kullanma konusunda “nasıl kullanılır” konusunu sizler için hazırlamaya çalıştım.

Bilindiği gibi WhatsApp şuan sadece akıllı cep telefonlarında kullanılmaktadır bunun dışında WhatsApp Web ile de bilgisayarlarda kullanılmaktadır. Fakat konumuzun başlığında olduğu gibi tablet cihazlarda maalesef kullanılamamaktadır.

İOS işletim sistemli iPad de ve Android tabanlı işletim sistemli tablette store üzerinden indiremiyorsunuz. Fakat bu konumuzda Android tabanlı işletim sistemli tablette WhatsApp nasıl kullanılır? Bunu siz takipçilerimize anlatmaya çalışacağız.

ANDROİD TABLETTE WHATSAPP’A NASIL GİRİLİR?

Bu yazımız sadece Android tablette nasıl kullanılır bunu anlatmak için olacaktır. IOS işletim sistemli tablette bunu yapamazsınız.

ilk önce WhatsApp App uygulamasını “https://www.whatsapp.com/android/” adresi üzerinden indiriyoruz.

Burada saten “tabletler desteklenmemektedir” ibaresini görüyoruz.

Uygulamayı tablette yüklüyoruz. Bunun için daha önceki yazımızda play store olmadan indirme yazımızı okuyarak yapabilirsiniz.

├ Bu uygulama tablette kurulurken ekrana bir uyarı mesajı gelecektir. Bu uyarı şunu görebiliriz “Not: tabletler şu anda desteklenmiyor” notu gördüğünüzde “tamam” diyerek devam ediniz.

Not; eğer yükleme esnasında “yükleme engellendi” uyarısı alıyorsanız o zaman cihazın ayarlarından “bilinmeyen kaynaklara izin verin” ayarlarını kullanmanız gerekecektir.

├ Telefon numarasını girerek doğrulama yapınız.

Bundan sonraki işleyiş saten aynen telefonlarda olduğu gibi telefon numarasını doğruladıktan sonra artık WhatsApp tabletten kullanma işlemini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

tabletten whatsapp nasıl kullanılır bunu yazımızda siz takipçilerimize anlatmaya çalıştık. Bununla ilgili olarak sorulara sayfamızın altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın