Sponsorlu Bağlantılar

tablet hangi versiyon kullanıyor nasıl öğrenilir?

1.061 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz teknoloji çağı olduğu için yaygın bir şekilde akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar kullanılmaktadır. Günlük hayatımızda sıklıkla kullanılan cihazlar arasında Android tabanlı ve İOS işletim sistemini kullanan tablet versiyon öğrenme konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Acemi kullanıcılar için soru & cevap sayfamıza gelen sorulardan biri’de ipad versiyon öğrenme konusunda olduğu için bizde android tablet versiyon bulma hakkında da bilgi vereceğiz. 

ipad sürüm öğrenme 

İOS işletim sistemli tablet ipad versiyon öğrenme için aşağıdaki sıralamada giderseniz kullandığınız cihazın sürüm, versiyon bilgilerine erişebilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Hakkında
  • Sürüm

yukarıda örnek resimde de olduğu gibi ipad’da hangi versiyon yüklü bunu öğrenmek için bu yolu seçebilirsiniz. Bunun dışında ayrıca itunes üzerinde ipad ios sürümü bulma işlemini yapabilirsiniz. 

ipad ios versiyon öğrenme ;

ipad cihazınızı usb kablo ile itunes yüklü bilgisayara bağladınız ve apple kullanıcı adı ve şifreniz ile bağlandıktan sonra itunes özet kısmından cihazınızda tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Yazılım güncellemesi gerekli mi? güncel versiyon sürüm kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek mümkündür.

Android tablet versiyon öğrenme ;

Tablette yüklü hangi versiyon işletim sistemini kullandığını öğrenmek için şu şekilde öğrenebiliriz. 

  • Ayarlar
  • Telefon ( Cihaz ) hakkında 

Bu alanda tablete ait hangi versiyon işletim sistemini kullandığını öğrenebilirsiniz. Android sürüm öğrenme konusunda bu şekilde öğrenebilirsiniz. Cihazlarda versiyon öğrenme ile ilgili konuda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Bununla ilgili sorularınızı yorumlarda kısmından veya soru & cevap sayfamızı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın