Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Kişileri Favori’ye Ekle ve Çıkarma

3.584 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günlük Hayatımızda iletişim şeklinden biride İnternet’dır. İnternet üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğimiz en popüler uygulamalardan biri olan Whatsapp üzerinden sıkça mesajlaştığımız kişileri bir arada görmek için ve anlık mesajlaşmak için ulaşabileceğimiz kişileri Favorilere eklemek isteriz. Favoriler bölümünde bu kişileri eklemek veya çıkarmak sizin elinizdedir.

Sık olacak mesaj yolladığımız kişileri  eklemek için yapacağımız adımları takip edecek olursak ;

Whatsapp Uygulaması > Favoriler Bölümüne Giriyoruz

whatsapp kişileri favoriye ekle

+ işaretli olan yere bir kere dokunuyoruz ve size kişilerin olduğu pencere geliyor. Burada ister isme göre arama yaparak bulabilir isterseniz tek tek arama ile favoriye ekleyeceğin kişiyi bulabilirsiniz.

whatsapp kişi nasıl eklenir-2

 

Bulduğumuz kişi üzerine bir kere dokunuyoruz. Burada herhangi bir ekle butonu göremiyorsunuz burada sizin yapacağınız kişinin telefon numarası üzerine gelerek bir kere dokunmanız dır. Bundan sonra o kişi artık favoriye eklenmiştir.

Favori Listesinden Kişi Nasıl Silinir ?

Eğer favoriler kısmında istemediğiniz biri var ve favorilerden çıkarmak istiyor iseniz . Bununda yapmanız oldukça kolaydır.

whatsapp Favori Kişi Silme

 

Favoriler kısmında düzenle yazan yere bir kere dokunuyoruz , burada sileceğiniz kişinin önündeki kırmızı işareti dokunuyorsunuz ve SİL yazan yere bir dokunmanız halinde favori’de ekli kişi silmiş çıkarmış oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın