Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da yeni hesap açarken buna dikkat..!

4.839 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden sık gelen sorunlardan biri swarm’da yeni bir hesap açarken işin kolay yolu olan “Facebook ile girip yap” seçeneği ile yapılan önemli bir hatadır. swarm’da yeni bir hesap oluştururken e-posta ile kaydolun seçeneği size biraz zahmeti olacaktır.

Çünkü burada isim , soy isim , ülke , şehir ve e-posta doğrulaması size biraz daha eziyetli olacağı için siz Facebook ile giriş yap” seçeneği ile hemen uygulamayı kullanabiliyorsunuz. fakat bununla birlikte sıkıntıları da beraberinde getirecek. Peki nedir bu sıkıntılar ? Yeni bir telefon aldığınızda , uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğunuz da tekrar Facebook ile bağlan dediğinizde size tamamen farklı bir yeni hesap açacaktır.

Yani bu şu anlama geliyor , eski swarm hesaptan paylaştığınız fotoğraflar , profil resminiz , arkadaş listeniz hep eski hesapta kalacak ve buna müdahale edemeyeceksiniz. bu swarm tarafında olan bir sorun olarak düşünüyorum ve siz siz olun swarm , tango gibi Facebook ile girdiğiniz uygulamalarda bu tür sorunları yaşamamak için e-posta ile giriş kayıt olunuz ve e-posta hesabınıza gelen aktivasyon işlemini de mutlaka yapınız.

Arama Tags & Etiket ;

swarm hesap oluşturma , swarm yeni hesap , swarm hesap açma , foursqaure yeni hesap açma , swarm hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da yeni hesap açarken buna dikkat..! (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben swarma facebooktan giriş yapmıştım ama nasıl oldu anlamadım pat diye çıktı simdi giremiyorum yeni adres çıkıyor eskisi duruyor hala ama giremiyorum yardim eder misiniz ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın