Sponsorlu Bağlantılar

Root’suz Android’de Kaldırılması Zor Uygulamaları Kaldırma ?

2.210 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemi telefon , tablet gibi cihazlara kendi kendine yüklenen ve kaldırılması zor olan uygulamalar nasıl kaldırılır ? bununla ilgili olarak bilgi paylaşımı yapacağım. IOS işletim sistemine göre farklı olan ve piyasada kullanım oranı fazla olan android sistemlerde virüslerde tabiki buna göre yazılmaktadır.

Tablet , telefonda gezinirken bilinmeyen veya bilmediğiniz bir site , reklam gibi aracı yollar ile cihazınıza uygulamalar ( app ) indirilir ve maalesef bunları’da kaldırmak öyle kolay değildir. Şimdi bu konumuzda ise bu zor olan uygulamalar nasıl silinir ? bununla ilgili olarak bilgi vereceğim.

Ayarlar > Güvenlik > Cihaz Yöneticisi Burada kaldırılması zor uygulamaların önündeki Tik işaretini kaldıralım.

android uygulama kaldırma

 

Buradan önündeki tik işaretin kaldırdığımız uygulamayı kaldırmak için Ayarlar > Uygulama Yöneticisi’ne giriyoruz. Daha sonra bu zor uygulamanın üzerine bir kere dokunuyoruz .

android uygulama kaldırma-1

 

Bundan sonra normal uygulamayı kaldırmak için “Kaldır” butonu ile uygulamayı kaldırıyoruz. Bu zor eklentileri ve diğer uygulamaları kolaylıkla kaldırmanız mümkündür.

Başka Bir root yapmadan uygulama kaldırmak için üçüncü parti uygulama kullanarak cihazınızdan silebilirsiniz. Bunun için “launcher” app uygulaması yükleyin ve istemediğiniz uygulamayı kaldırın.  Bunun için ilk önce Uygulamayı Durmaya zorla yaparak listeden temizleyin daha sonra bu programı kullanın.

Arama Tags & Etiket ;

android uygulama kaldırma , root yapmadan uygulama kaldırma , root yapmadan uygulama kaldırma , rootsuz app kaldırma , android uygulama nasıl kaldırılır , rootsuz uygulama nasıl kaldırılır ?

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın