Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da tek hareket ile resimlerin görünürlüğünü kapatın.!

6.695 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Bu konumuzda Swarm’da paylaşılan Fotoğraflar herhangi biri tarafından görüntülenebilir ayrıca bu paylaşıma açık resimler Foursquare ve Swarm üzerinde de görüntülenmektedir.

Check-in yaptığınız yerde eklediğiniz resim , fotoğrafları profilinize bakan herkes görebilmekteydi , Sürüm 4.0 ile yeni gelen bir özellik sayesinde tek hareket ile bu paylaşıma açarak veya kapatarak görünürlüğü ayarlayabilirsiniz.

fotoğraf görünürlüğü

Swarm’da görünürlük ayarı yapabilmek için fotoğraf üzerinde sağ üst köşede Topluluk ve Arkadaşlar arasında paylaşım ayarını yapabilirsiniz.

fotoğrafımı kimler görebilir

Herkese açık fotoğraflar herhangi biri tarafından görüntülenebilir ve Foursquare ile Swarm’da bulunan mekan safalarında  da bulunmaktadır.

Dünya Simgesi : Foursquare ve Swarm’da herkese açık konumda olduğunu ve profilinize girip bakan herkes bu resimleri görebilir.

Kişi Simgesi : bu resimlerin sadece arkadaşlarınız tarafından görüntüleneceği anlamına gelmektedir.

Böylece paylaşın resimlerinizi başkalarının görmesine veya görmemesine izin verebilirsiniz. Şu şekilde bir ipucu verecek olursam arkadaşınız olmayan bir kişi sizin checkin görmez fakat paylaştığınız fotoğraflarda nerede olduğunuzu o resimlerin hangi checkin’de yüklendiğinizi rahatlıkla görebilir . O yüzden resimleri gizleme olanı bu sayede çözülmüş olur.

Arama Tags & Etiket ;

fotoğraf gizlilik ayarı , paylaşımları gizleme , paylaşımları kapatma , swarm fotoğrafları nasıl saklarım , fotoğrafları nasıl paylaşıma kapatırım

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da tek hareket ile resimlerin görünürlüğünü kapatın.! (8 Yorum)

Yorum Yaz

  1. mesela bende ekli olmayan birinin 30 resmi var gözüküyor ama aslında 50 tane resmi var.ekleyince bakıyorum resm sayısı daha fazla bunun sebebi nedir.yani neden diğer resimlerini göremiyorum teşekkürler şimdiden :)

  2. Mesela bende ekli olmayan birisi bakıyorum hiç fograftaki gözükmüyor ama başkasından onun profiline baktığımda hepsi gözüküyor acaba beni mi engelledi

    • engelleme olabilir Umran hanım, yoksa aynen diğer profilde ne görünüyorsa sizde de görünmesi gerekir.

  3. selam.. Swarmımda 429 adet resim var ve hepsi chekin esnasında herkese açık olarak işaretlenip paylaşılmış resimlerdir fakat ne yaparsam yapayım arkadaşım olmayan kişiler tarafından resim görüntülenemiyor 0 resim yazıyor. Sebebini uzun zamandır bulamadım bilginiz var ise yardımcı olabilirmisiniz.

    • geç cevap için kusura bakmayınız, sorun devam ediyor mu? server hatası olabilir. son durum nedir?

  4. selam swarm da mesajlaşırken gelen resimlerde de aynı işaret var topluluk ve arkadaş olarak o fotoları mesajlaştığım kişi ve ben harici başkası görebilirmi lütfen acil cevap

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın