Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Mesajlar kendiliğinden silindi?

869 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler mobil uygulamalardan olan ve gittiğiniz mekanlarda yer bildirimi ( check-in ) yaparak join yani altın para toplamak , gittiği yerlerde tavsiyede bulunarak puan verme işine yarayan Swarm App uygulaması , ilk çıktığı günden bu yana kendini oldukça geliştiren Foursquare devamı olan Swarm’da mesaj özelliği dikkat çekmektedir.

swarm mayorluk

Swarm’da arkadaşlarınıza ve arkadaşınızın arkadaşına mesaj gönderme özelliğini kullanarak iletişim kurabiliyorsunuz. Fakat bununla ilgili sizlerden gelen sıkça sorulardan biride swarmda mesajların kendiliğinden silinmesidir.

kendiliğinden silinen mesajlar nasıl gerçekleşir ? Bir arkadaşınız ile ve arkadaşınızın arkadaşı ile mesajlaşmalarda , yani sohbetlerinizde kişilerden biri sizi arkadaşlıktan çıkarır veya sizi engellerse mesaj kutusundaki mesajlar otomatik olarak silinecektir. Mesajların kendiliğinden silinmesinin başlıca nedeni budur.

Arama Tags & Etiket ;

swarm mesajları kendiliğinden siliniyor , kendiliğinden kaybolan mesaj , mesajlar görünmüyor , kendiliğinden silinen mesaj , swarm mesajı kendiliğinden kaybolmuş

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın