Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Hello Nedir ?

121 views
Sponsorlu Bağlantılar

Firefox Hello ;

Tarayıcı tabanlı olarak çalışan Firefox hesabınız ( persona account )  var ise veya firefox hesabınızın olmadı bir durumda gmail hesabı ile oturum açarak yeni bir kişi listesi oluşturarak görüntülü sohbet özelliğidir.

Bu özelliği kullanabilmek için Mozilla – Firefox tarayıcıya sahip olmanız gerekecektir. Bu özellik 35 sürüm ile birlikte gelmektedir. Bu özellik ile girdiğiniz bir site yöneticisine merhaba diyebilirsiniz.

Bunun için herhangi bir program kurmaya gerek kalmadan görüntü sohbet etme şansına , donmalar , takılmalar mani olmayacaktır. Ayrıca bunun için herhangi bir eklenti ( plung-in ) yüklemenize gerek kalmıyor.

Sadece bir bağlantı paylaşımı ile görüntülü sohbet özelliğimi karşı taraf ile kullanabiliyorsunuz , karşı tarafta chrome – safari tarayıcıların olması da yeterlidir.

Firefox Hello özelliği şuan sadece iki kişinin sohbet etmesine izin vermektedir , ileri ki dönemlerde bu görüşmelere grup özelliği de gelebilme imkanı da vardır.

https://youtu.be/TEPq4xFGzG0

 

Arama Tags & Etiket ;

Firefox Hello nedir , Firefox Hello görüntülü arama , Firefox Hello ne işe yarar , Firefox Hello ne ? , Firefox Hello kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın