Sponsorlu Bağlantılar

Aliexpress.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır ?

458 views
Sponsorlu Bağlantılar

ünlü Çin alış veriş devi olan aliexpress.com ile bir çok ürünü hesaplı olarak alabilirsiniz. tabi’ki alış veriş yapmakta bir şey yok ürünü aldıktan sonra bu ürünü kargo takibi nasıl yapılır ? Ürünün ödemesi yaptıktan sonra elinize ürün geçene kadar takip süreci görmeniz mümkündür.

aliexpress.com ürün takibi nasıl yapılır?

aliexpress.com da verdiğiniz ürün siparişlerini kargo takibini ödeme yaptığınızda ve ödemeniz onaylandığında size siparişlerim ( my order ) bölümünden satın aldığınız ürünleri görebilirsiniz.

 

aliexpress.com ürün takip

satın aldığınız ürünlerin detaylarını incelemek üzere ürün üzerine Order ID : yanında view detail yazan yere bir kere fare ile dokunun arkasından size yeni bir sayfa açılacaktır.

aliexpress.com takip numarası

Tracking Number yazan kısım sizin aliexpress kargo takibi numarasıdır. peki bu numarayı öğrendiniz ne yapmak gerekiyor? Bundan sonraki adım daha kolay ptt kargo gönderi takip “http://gonderitakip.ptt.gov.tr/” adresine girerek bu takip numarasını ve doğrulama kodunu yazdığınızda kargonun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

ptt gönderi takibi

 

Gönderi Takibi ( registered mail tracking ) kısmında Barkod numarası alanına numarayı yazın ve güvenlik kodunu yazdığı gibi girin ve sorgulama yaptığınızda kargoyu takip edebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

aliexpress kargo takip , aliexpress sipariş sorgulama , aliexpress kargom nerede , aliexpress ürün takibi , aliexpress ürün takip , ürünlerim nerede, aliexpresde alış veriş yaptım , sipariş takibi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın