Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Arkadaş Gizleme Özelliği

7.588 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Nazlı

Soru Gönder ; Merhaba Adem Bey , Swarm arkadaş listesi gizleme özelliği var mıdır ? Swarm’da benim profilime baka bir kişinin arkadaş listemi görmesini istemiyorum yardımcı olur musunuz ?

swarm checkin yer bildirim ayarları (1)

Cevap : Nazlı Hanım , sizin profilinizi arkadaşınız arkadaşı veya swarm aramalarından bulan biri profilinizi gezdiğinde sizin arkadaş listenize göz atabilir.  Bununla ilgili olarak herhangi bir ayar yoktur ileri ki günlerde böyle bir özelliği güncellemeler ile eklerse paylaşım yapacağım. Bu konuda swarm tarafından açıklamada ;

Your list of friends is visible to the public.  We recommend that all people on Swarm be selective when adding friends

Arkadaş listeniz halka yani herkese açık olacağı için Arkadaşlarınızı seçmekte seçici olmanızı tavsiye etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Arkadaş Gizleme Özelliği (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. mrb swarmda eski erkek arkadasımın arkadaş listesine bakıyorum aradığım kızın ismini bulamıyorum ekli gözükmüyo ama kızın listesinde erkek ark görünüyo. bu nasıl oluyo acaba :)

    • evet çok ilginç bir durum :) sizi engellemiş gibi sanki öyle geliyor Burcu hanım ama bununla yanılabilirim , çünkü kız arkadaşına bakıldığında engelli olsa görünmezdi

  2. AMA ENGELLEMİŞ OLSA HİÇ GÖRMEZDİM YADA RESİMLERİNİ VE ARK. LİSTESİNİ DE GÖREMEZDİM İKİSİNİN AMA BEN GÖRÜYORUM

  3. Yeni gelen özellikle artık arkadaş listesi gizleniyor Ayarlar > Gizlilik Ayarları >Arkadaş listesini kimler görebilir?

    Arkadaşlar olarak işaretleyiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın