Sponsorlu Bağlantılar

Netflix hesabını kullananlar nasıl görüntülenir

375 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix hesabını kullananları görüntülemek için hangi yöntemle izlenir, nasıl görüntülenir bunları sizlere bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Netflix, dizi ve film izleme platformu çoklu aygıtlardan izlenme özelliği de sunmaktadır. Hal böyle olunca satın alınan hesaptan birçok kullanıcı farklı cihazlardan giriş yaparak ortak kullanım sunmaktadır.

Bu da Netflix faturalarının paylaşılması ve izleyicilerin kullanıcıların daha az hesap ödemelerini kolaylaştırmaktadır. Satın alınan Netflix hesabınız çoklu cihazlarda kullanımı destekliyorsa bu cihazları görüntülemenin, bakmanın da bir yöntemi vardır. Bizde bu konumuzda Netflix hesabını kullanan cihazları görme işleminin nereden, nasıl bakıldığına dair bilgi vereceğiz.

NETFLİX HESABINI KULLANANLARI GÖRME

Netflix hesabıyla giriş yapılan farklı ip adresleri bu kullanıcının farklı cihazlardan Android, iphone, ipad veya diğer tablet, telefonlardan giriş yapıldığını göstermektedir. Bunu görebilmek için aşağıda adımlarla sizde kaç kişinin kullandığını tespit edebilirsiniz.

Netflix hesabını kullanan diğer girişleri görebilmek için “https://www.netflix.com/YourAccount” adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bu adresle giriş yaptıktan sonra “bağlı cihazların yakın zamandaki izleme etkinliği” ayarlarından erişim sağlayabilirsiniz. Hesabınızla en son nerelerden hangi cihazla ve ip adresi ile giriş yapıldığını bu alanda görebilirsiniz.

Böylece sizin izniniz olmadan kullanan cihazları da ayrıca buradan tespit ederek “parola değiştirme” işlemi ile tüm giriş yapılan cihazları engellemiş olacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece tüm cihazlardaki oturumlar kapanacaktır. Bu devre dışı bırakma işi 8 saat kadar sürmektedir. Bu adımlarla Netflix hesabınızı kullananları görme ve aynı zamanda izinsiz kullanıldığını bu şekilde tespit etme imkanı sunmaktadır.

Tavsiye Yazı; NetFlix Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda Netflix hesabını kullanan cihazları görme, tespit etme işleminin nasıl yapıldığına dair ipuçları verdik bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın