Sponsorlu Bağlantılar

Chrome’de Klavye Çalışmıyor Yazı Yazmıyor

2.055 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlar bu Google Chrome bir haller oldu , Google Chrome açtığınızda donmalar beyaz sayfa geliyor fare imleci devamlı meşgul dönüyor , bazende google chrome açtığımda belli bir saniye sonra donmalar , kilitlenmeler oluyor ve klavyede yazı yazamıyorum takılmalar oluyor bu sorun çoğu kişide yaşanmaktadır.

Peki bu yazı yazamama , kilitlenme , donmalara nasıl çözüm bulacağız ?  ilk önce bu sorunu çözebilmek için Google Chrome güncellemesini yapalım.

 

Grome Güncelleme

Güncelleme işlemini yaptıktan sonra diğer adımlara geçebiliriz. Kullanmış olduğunuz Chrome’de yaptığınız yeni güncelleme ile aynı sorun çözülmüyor ise Google tarafından yeni gelecek bir güncellemeyi beklemeniz gerekir. Bununla birlikte Google Chrome Kaldırarak yeniden temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Bunun için ilk önce “Revo Unistaller”  aracını bilgisayarınıza kurup Chrome kaldıralım.

Bilgisayarımızı CCleaner Programı ile program kalıntılarını temizleyerek Google Chrome tarayımızı yeniden kurarak tekrar kuralım.

Arama Tags & Etiket ; 

Google Chrome’de klavye çalışmıyor , chrome yazı yazamıyorum , chrome ara sıra yazı yazamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın