Sponsorlu Bağlantılar

Swarm “Arkadaşlık İsteği Gönder” Butonu Nasıl Kaldırılır?

1.304 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm bir mekan’da yer bildirimi ( check-in ) yapmak ,arkadaş eklemek takipçilerin nerede olduğunu ve foursquare üzerinden en iyi yerleri, yemek, içecek, cafe , restaurant öğrenmek için kullandığımız popüler uygulamalardan biridir. 

Gittiğiniz mekanlarda yer bildiri yaptığınız’da o yerde profiliniz görünmektedir. tanıdığınız veya tanımadığınız birini arkadaş eklemek istediğinizde kişinin profilinde “Arkadaşlık isteği gönder” butonu ile arkadaş ekleye bilirsiniz.

Bu konumuzda tanımadığınız kişilerden arkadaşlık isteği almak istemiyorsanız, arkadaşlık isteği engellemek isterseniz bu butonu nasıl kapatırız? sizler bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Bir çok sahte hesabın dolaştığı bu aşamada arkadaşlık isteği gönder düğmesi nasıl kapatılır? bunu açıklamaya çalışalım.  

Arkadaşlık isteği butonu tamamen kaldırılmaz sadece bu butonu iki şekilde ayarlayabiliriz. Bu ayar ile arkadaşlık isteklerini kapatabilir veya açabilirsiniz. 

  • Profil
  • Ayarlar
  • Gizlilik Ayarları
  • Arkadaşlık İstekleri

* Herhangi Biri

* Sadece Arkadaşlarının arkadaşları

sana kimin arkadaşlık isteği gönderebileceğini seç, üzerinden eğer herhangi biri ayarı seçerseniz, size kimse arkadaşlık isteği gönderilmeyecektir. Sadece Arkadaşlarının arkadaşları ayarını seçerseniz arkadaşlık isteği göndereceğiniz bir kişiyle ortak arkadaşınızın olması gerekmektedir. Arkadaşlık isteği gönder butonu bu şekilde kaldırılmaktadır. Sizde arkadaşlık teklifi isteklerinden sıkıldıysanız bu butonu kaldırabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın