Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayardan periscope canlı yayın nasıl yapılır?

1.443 views
Sponsorlu Bağlantılar

Periscope bildiğimiz gibi Canlı Yayınların yapıldığı bir uygulamadır. Akıllı telefonlara indirip kullanabileceğiniz bu uygulamada istediğiniz lokal yerden canlı yayınlar yaparak takipçiler ile paylaşabilirsiniz. 

Sadece Telefonlardan izlediğiniz canlı yayınları Bilgisayardan izlemek mümkün mü? Bunu neden isteriz ? Benimde kullandığım periscope uygulamasında Canlı Maç yayınlar yapıldığı için maç heyecanı bilgisayardan bir başka olacağını düşünmekteyim.

periscope logo

Periscope Yayınları Bilgisayardan İzlenir mi?

Bunun için direk olarak izleyeceğimiz bir uygulama, program yok bunun için farklı yollar ile canlı yayınları bilgisayardan izleme yolları deneyebiliriz. 

bluestacs android smilatorü kullanabiliriz. Programı bilgisayara indiriyorsunuz ve kuruyorsunuz bunun üzerine sanal android işletim sistemi kurarak periscope uygulamasını kurduğunuzda sanal bir telefon veya tablet üzerinden bilgisayarınızdan izleyeceksiniz. 

Diğer Konumda Whatsapp bilgisayara nasıl kurarız konusunda anlattığım gibi periscope kurarak bilgisayara izlemek mümkün olacaktır. >> Bilgisayardan Periscope Yayın İzleme << bu konudan nasıl yapıldığını inceleyin. 

Remix Os işletim sistemi ile’de izleme olanağı vardır. Remix Os masaüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş android işletim sistemidir. Bunu bilgisayara kurarak izleme imkanı da vardır. indirme adresi “http://www.jide.com/remixos-for-pc”  ulaşabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

bilgisayadan periscope canlı yayını nasıl izlenir , periscope canlı yayınları bilgisayardan seyret , periscope live broadcast computer , canlı yayınları bilgisayardan izlemek 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın