Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Arkadaşların Check-in Bildirimleri Nasıl Ayarlarınır

5.562 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim ; Betül

Soru Sor : Adem bey merhabalar , swarmda arkadaş listemizdeki check-in yaptığında sadece yakınımızdayken mi bildirim geliyor yoksa Türkiye’nin neresinde olursan olsun bir arkadaşımız check-in yaptığında yine bildirim gelir mi ?

Cevap : Merhabalar Betül Hanım , Arkadaş Listenizdeki bir kişi check-in yaptığında yakın bölgede iseniz normalde size bildirim geliyor ama çok uzaklarda ise bu bildirim ekrana düşmüyor sadece checkin listesine baktığınızda görebiliyorsunuz bunu ayarlamak mümkündür veya yakın bir bölgede veya takip etmek istemediğiniz bir kişinin checkin bildirimlerini de kapatmanız mümkün bunun için yapmanız gereken adımlar ;

swarm checkin yer bildirim ayarları (1)

 

Benim Cihazım İphone olduğu için buradan örnek ile çıkarsam genelde android uygulamalarında da aynıdır bu ayarlar özelliği Resimde işaretli olan Ayarlar Kısmına giriyoruz.

swarm checkin yer bildirim ayarları (2)

 

Bu kısımda işaretli olan Check-in Bildirimleri kısmına giriyoruz .

swarm checkin yer bildirim ayarları (3)

 

Bu alanda Check-in Bildirimlerini en baştaki ayar yerinden isterseniz tümünü kapata bilirsiniz böylece hiç bir arkadaşınızın check-in bildirimleri göremiyeceksiniz. Diğeri ise herhangi bir arkadaşınızı seçerek yapmış olduğu yer bildirimlerini kapata bilir veya yakınında olan yeri seçerek sadece yakın bölgedeki check-in görebilirsiniz. Daima yazan yeri yazarsanız arkadaşınızı nerede olursa olsun yurtdışı yurtiçi yapmış olduğunuz Bildirimleri görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm Arkadaşların Check-in Bildirimleri Nasıl Ayarlarınır (19 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Merhaba,

  Listemde bulunan bir kişi beni silmiş fakat hala ortak arkadaşlarımız var. Ve bu arkadaşların check-inlerinin bazılarında “eski bir arkadaşla takılıyor” ibaresini görüyorum. Bu ne anlama gelmektedir?

  Bilgilendirmeniz icin tesekkürler.

 2. Ya bisey sorucam acil cevap ariyorum swarmda arkadaslik istekleri ve bildirimler gozukmuyor!!!!!

  • yeni güncelleme ile arkadaş isteklerin yerini mi bulamıyorsunuz yoksa tamamen hiç mi görünmüyor ?

 3. Swarmda bildirimlere tikliyorum arkadaslik istekleri begenmeler gozukmuyo durup dururken oldu bu bianda hicbir sey silip yuklemedim

  • Merve Hanım , Apple Store bir güncelleme var mı ? bir bakınız var ise yeniden bu uygulamayı güncelleyin

 4. MERHABA ADEM BEY SWARMIMDA AYARLAR OLMASINA RAGMEN ARKADASLARIMIN BİLDİRİMLERİ GELMİYOR NEDEN )

 5. Bildirimlerim ingilizce seklinde nasıl turkceye cevirebilirim lutfen aydinlatir mısınız

  • Merhabalar şuan yapılan checkin’ler hep ingilizce olarak görünüyor bu genel bir sorun , bunu bende dahil olmak üzere genelde ingilizce olarak yapılan bildirimler görünmekte

 6. Merhaba arkadasim.chekin yapiyor beni etiketlediginde ben bunu onaylayamiyorum sebeke mevcut degil.hatasi aliyorum halbuki var sebeke

 7. MERHABA ADEM BEY SWARM ŞİFREMİ UNUTTUM ŞİFREMİ UNUTTUM DİYORUM EPOSTAMI YAZIYORUM FAKAT E POSTAMA BİLDİRİM GELMEYİ NE YAPMAM LAZIM..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın