Haberler

Strateji Geliştirme Çözüm Ortağınız Corintco

Strateji Geliştirme Çözüm Ortağınız Corintco

Yeni bir iş kurduğunuz yada var olan iş ağınızda yeni gelişimlere ihtiyacınız var . Nasıl bir ilerleyiş , alacağınız kararlar sizin için önemli adımlar demektir. Doğru kararlar alarak iş hayatınızda başarı olmanız demektir. Eğer yanlış alınmış karar yanlış yönetim mutlaka karşınıza çıkacaktır ve işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Bu yüzden doğru stratejik kararlar almak için dışarıdan desteğe ihtiyacınız olabilir.

Bu nedenle size bu konuda doğru adımları atmak ve doğru yolu göstermek için Corintco Halkla İlişkiler sizinle bire bir tüm sorunlarınızı dinleyerek ilgilenecektir.

iş ilanları

İşinde Profesyonel olan ve strateji ortağınız olacak bu firmada neler yapabilirsiniz ?  Firma Doğru kararlar ile sizi fırtınalı denizden sağ salim çıkartacak yasalara uygun ve etik kurallar doğrultusunda size doğru rotayı gösterecektir.

Corintco Halkla İlişkiler ve Danışmanlık Hizmeti veren bu kuruluşun uzmanlık alanları nelerdir ?

  • Strateji geliştirme ve öneriler
  • İletişim stratejisi geliştirme
  • Paydaş ilişkileri yönetimi
  • Kriz Yönetimi
  • Politika ve Mevzuat
  • Hukuksal Strateji

Bu uzmanlık alanları ile hizmet verdiği sektörler ise Enerji ve Doğal Kaynaklar , İnşaat ve Altyapı , Taşımacılık ve Otomotiv , Tarım , Gıda ve İçecek , Sağlık ve İlaç , Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanlarında sizlere birikimlerini paylaşarak hizmet verecektir. Tam bir Strateji Uzmanı olan Corintco ile http://corintco.com/ adresi üzerinden iletişime geçerek işe başlayabilirsiniz.

Arama Tags  Etiket ;

iş stratejisi ,  strateji geliştirme ,  strateji ortağı ,  strateji planlama ,  strateji nasıl planlanır ,  strateji çözüm ortağı , firma  strateji , sektör  strateji , iş  strateji geliştirme

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL