Sponsorlu Bağlantılar

StompedLeadoffs.dll hatası nasıl çözülür?

299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 veya diğer önceki sürümlerde Windows 8 , Windows 7 gibi sistemlerde yaşanan dll hatalarından biride “StompedLeadoffs.dll” sorunudur. DLL dosyaları bir programı çalıştırmak için zincirleme programları bir arada tutan kütüphane dosyalarıdır.

dll dosyasının eksik olması veya zarar görmesi hata mesajı almanıza ve programın çalışmaması anlamına gelmektedir. Bizim konumuz olan StompedLeadoffs.dll hatası üzerinde elimden geldiği kadarı ile çözüm yolu vermeye çalışacağım. Bu sorun genel olarak sağlam bir dll dosyasını internet üzerinden bularak indirip gerekli klasör içine atmak sureti ile çözüm sağlanır genel çözüm yolu budur.

İşletim sisteminize ve 32 yada 64 bit yapısına göre internet üzerinden bu dosyayı bulun ve aşağıdaki gibi klasör içine atarak fixleme yaparak bilgisayarı yeniden başlatın.

StompedLeadoffs.dll Sorunu Nasıl Çözülür?

(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 StompedLeadoffs.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz. Sorunun kesin çözümü bu şekilde olmayabilir. Bu sorunu tetikleyen bazı extra hatalar olabilir. Bilgisayarınızı virüs programları ile taratın sürücü sorunları yaşanıyor mu ? bunları kontrol ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

StompedLeadoffs.dll çözüm , StompedLeadoffs.dll windows 10 , StompedLeadoffs.dll error , StompedLeadoffs.dll problemi , StompedLeadoffs.dll nasıl çözülür , StompedLeadoffs.dll sorunu nasıl çözülür , StompedLeadoffs.dll kesin çözüm , StompedLeadoffs.dll yorumlar , StompedLeadoffs.dll sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın