Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Beğenileri Gizleme

365 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Facebook’da sevdiğiniz resimleri, videoları arkadaşlarınızla paylaşmayı, duydu ve düşüncelerinizi paylaşmak için bire bir olan bu sosyal ağ platformunda paylaştığınız görsel medialarda diğer kullanıcılar tarafından beğenilmeleri bir başka şekilde hoşuna gitmektedir.

Bazen bu beğeniler diğer arkadaşlarınızın göreceği şekilde ana sayfaya akışa düşmesi ve diğer takip ettiğiniz arkadaşlarınızın yorumu, beğenisi sizin sayfaya düşebilir. Bu durumdan eğer ki rahatsız oluyorsanız facebook beğeni sağlama yöntemi ile beğenileri saklayabilir, gizleyebilirsiniz.

Bizde bu konumuzda facebook beğenileri nasıl gizlenir konusunda sizlere bu konumuzda açıklık getireceğiz.

FACEBOOK BEĞENİLERİ GİZLEME

Bu işlemi adım adım saklama yöntemini sizlere konumuzda anlatmaya çalışacağız. Bunun için şu adımları takip edelim.

  • Facebook profil sayfanıza giriniz.
  • Diğer

Diğer ayarılar kısmından > Beğeniler adını seçiyoruz. Sonraki adımda

Sağ üst tarafta YÖNET kısmından “beğenmelerin gizlilik ayarını düzenle” kısmına gireceğiz. Bu alanda beğendiğiniz sayfaların ayrı ayrı kategorilerini göreceksiniz.

Bu alanda hangi kategorilerin gizlilik ayarı yönetmek istiyorsunuz veya facebook beğeni sayfasının gizlilik ayarını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook beğeni gizleme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece beğendiğiniz bir sayfadaki yorumlar, beğeniler başka kullanıcıların sayfasında, ana sayfasında görünmeyecektir.

Eğer beğeniler bu listede görünmüyorsa Yönet kısmından beğenileri aktif etmeniz gerekecektir. Böylece beğeniler bu listede görüntülenerek gizlilik ayarını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda facebook beğenileri gizleme konusunda bilgi vermeye çalıştık, bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından soru & cevap sayfamızda tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın