Sponsorlu Bağlantılar

Spor Makinalarının Üretiminde Öncü Firma Esjim

3.870 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnsanlığın var olduğu dönemlerden günümüze kadar zaman zarfında her zaman bir yarış içerisindedir. Bu yarış hayatta kalma , iş dünyasında veya diğer etkinlikler konusunda yarış içerisindedir. Bunlardan biride Spor üzerinedir. Spor yarışmaları konusunda hep sporcular birinci gelmek , bir birlerine üstünlük sağlamak üzere yarışlar düzenlemişlerdir.

Bunun için Spor ile uğraşan sporcular form’da kalmak için devamlı antrenman yapmaktadır. Böylece formunu devamlı kontrol altında tutmaktadır. Ayrıca hep yarışlar konusundan bahsettim . Spor  sağlıklı yaşamın anahtarı olduğu için kimisi sokaklarda yürüyüşe çıkar kimisi spor merkezlerine giderek sağlıklı ve formda kalmak ister. Acaba hiç düşündünüz mü ? bu spor malzemelerini kim üretiyor , spor malzemelerinin tedarikçi firmaları kim ?

Bunlar yurt dışı üretimi yoksa yerli üretim mi? ben biraz ince düşünceli olduğum için böyle şeyleri de düşünmeden edemiyorum. Biraz araştırmalar yaptığımda bu malzemeleri üreten firma olarak ön plana çıkan isim Esjim Sports üretici firmasıdır.

esjim spor ürünleri

 

Bu firmayı araştırdığımda  Profesyonel Ürünler , Ev Tipi Ürünler ve Spor Tesisleri için Malzeme üreten firma olarak göze çarpmaktadır.

Profesyonel Ürünler ;

İzonik Makinalar , Kardio Makinalar , Ağırlık ve Barlar , Aksesuarlar , Hidrolik Makinalar , Tekno Plate , Plates Makinaları , Full Power , Crossfit , Açık Alan Spor Aletleri , Solaryum Cihazları , Fitness Tekstili ve Sporcu Gıdaları gibi kategoriler altında ürünleri bulabilirsiniz.

Ev Tipi Ürünler ;

Bu Kategoride bireysel olarak ev veya işyerinde kullanabileceğiz , koşu bantları , Kondisyon Aletleri , Performans Sehpaları , Bisiklet  , Stepper , Eliptik gibi malzemeleri bulabilirsiniz.

Spor Tesisleri ;

Profesyonel spor tesislerinde mevcut ürünlerin üretimi ve bunları satın aldığınızda arkanızda duracak ve destek alabileceğiniz uzman ekip ile her daim sizlere hizmet vereceklerdir.

Spor Malzeme Üretimi üzerinde işinde uzman olan bu firma ayrıca bakım sözleşmesi yaparak garanti süresi dolduğunda da destek vermektedir.

Arama Tags & Etiket ;

spor ürünleri , spor malzemeleri , spor ekipmanları , spor tesisleri malzemeler , spor kompleksi , spor malzeme üreticileri , spor ürünlerini kim satar , spor malzemeleri hangi firmalar satar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Spor Makinalarının Üretiminde Öncü Firma Esjim (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. katiyyen ne buraya üye olun ne makina alın kesinlikle pişman duyacağınız bi yer

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın