Sponsorlu Bağlantılar

Yazıcıyı Kapatıp Açtığım Halde Yazdırma devam ediyor

1.460 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızdan doküman’ları yazıcıdan çıktı almak için yazıcıya gönderdiğiniz gayet iyi gidiyor ama 10 sayfalık bir çıktıda 3-4 sayfalarında hata verdi döküman sıkıştı sizde helen yazıcıyı kapattınız. sıkışan kağıtları yazıcıdan çıkardınız yeniden yazdırmak için tekrar yazıcıyı açtığınızda yazıcıdaki hafızasında kalan dökümanları kalan yerden yazdırmaya devam eder o arada kağıt israf olur bazen işi bilmeyen arkadaşlar bu dökümanların bitmesini bekler. Peki bu durumda ne yapılması gerekir ki hafıza kalan yazdırmayı iptal edelim. 

Başlat Menusu > Aygıtlar ve yazıcılar > Bağlı olan yazıcının Üzerine Geliyoruz ve çift Basıyoruz.

sırada bekliye belge

 

Sıra 0 Belge var Yazan kısmında yazıcıya gönderdiğiniz döküman kadar belgeyi görürsünüz Buranın üzerine gelerek basıyoruz

yazıcı bekliyen belge

 

Bekleyen Belgelerin Üzerine gelip sağ fare tuşu ile Bunları iptal ediyoruz.Böylece Yazdırmaya yeniden başlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

yazıcı yazdırma hatası, yazıcı yazdırma sorunu, yazıcı yazdırma problemi, yazıcı yazdırma iptal etme, yazdırmayı iptal etme, yazıcıdaki yazdırma işlemini iptal etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın