Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] wisersearch.com sayfası nasıl silinir?

577 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bilgisayarımıza bulaşan bu yönlendirme sitesini AdwCleaner Programı ile Nasıl kaldıracağımızı göstereceğim. işe Başlamadan önce bu yönlendirme siteleri bilgisayarımıza indirip kurduğumuz demo veya ücretsiz yazılımlar aracılığı bulaşarak web browserlerin yapısını değiştirerek site bu sahte arama sayfalarını kullanmanızı sağlarlar. şimdi gelelim bilgisayarımıza http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html taratmaya başlayalım. bu programı çalıştırdık dan sonra diğer çalışan programları kapatıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımızı Scan Butonu ile taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Daha sonra tarattıkdan sonra Wisersearch.com ile ilgili tüm  zararlı girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bu silme işleminden sonra bilgisayarımız resetliyor kendini.

adw

 

Bilgisayarımız Resetleme işleminden sonra masa üstünde Bulunan ( Yüklü olan ) web  bwowserlerin Özellikler bölümüne giriyoruz

wisersearch removalÖzellikler kısmında girdiğimizde yukarıdaki resimdeki işaretli yerdeki “http://www.wisersearch.com uzantısını siliyoruz.

Bu Silme işlemini yaptık dan sonra Web tarayıcılarımızı ana sayfaları wisersearch.com olarak ayarlı ise bunları istediğimiz google.com yada bir başka siteye ayarlayarak kurtulabilirsiniz.

Programsız Kaldırma : 

daha Önceden aramasayfam için hazırladığım video izliyerek Wisersearch.com için uyarlıyabilirsiniz metod aynıdır sadece aramasayfam yerine Wisersearch yazmanız yeterli olacaktır.

 

Arama Tags & Etiket;

wisersearch.com kaldırma, wisersearch.com virüs, wisersearch.com temizleme , remove wisersearch.com, wisersearch.com chrome , wisersearch.com silme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın