Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia XA2 Nasıl format Atılır?

385 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Sony Xperia XA2 format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Bu işlem öncesi sizlere küçük hatırlatmalar yaparak önemli ipuçları aktaracağız.

 

Sony Xperia XA2 sıfırlama öncesi mutlaka cihazların bir yedeğini almanız gerektiğini söyleyerek işe başlayalım. Telefonun video, resim ve telefon rehberi bununla birlikte önemli notların bulunduğu kişisel bilgilerin yedeklemesini yapınız.

Android Rehber Yedeği Nasıl Alınır?

 

Sony Xperia XA2 formatlama yapmadan cihazınız şarjının %50 seviyelerin altında olmamasına, gerektiğinde şarja bağlı olarak cihaza hard reset atma işlemini gerçekleştiriniz.

Sony Xperia XA2 Nasıl Sıfırlanır?

Telefonun içinde menü ayarları yardımı ile cihazı sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirin.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Fabrika verileri Sıfırla
  • Telefonu Sıfırla
  • Her şeyi Sil

Yukarıda menü ayarları ile cihazınıza hard reset atabilirsiniz. Sony Xperia XA2 formatlama için birde telefonun üzerinde tuşlar yardımı ile yapılmaktadır.

Sony Xperia XA2 formatlama genel olarak telefona bulaşan virüsler, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar ya da ikinci el değişiklikleri esnasında sıklıkla yapılan işlemler arasındadır.

Sony Xperia XA2 hard reset atma esnasında oluşabilecek sorunlar, hatalar tarafımıza ait değildir. Bu konumuzda sadece size bilgilendirme olarak bu konuda bilgi vermeye çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın