Sponsorlu Bağlantılar

snmpapi.dll hatası nasıl çözülür?

36 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın sorunlarının biride dll hatalarıdır. Bu hatanın nedenlerinin başında yanlış dosya yüklemeleri ve dll dosyalarının eksik veya zarar görmeleridir. snmpapi.dll hatası‘da bunun başında gelmektedir.

Bilgisayarda eksik olması , silinmesi veya virüslerden kaynaklı olarak zarar görmesi nedeni ile snmpapi.dll hatası alına bilmektedir. dll dosyası bir programın çalışabilmesi için bir birini tetikleyen dosya parçalarını kontrol eder ve çalışmasını sağlamaktadır. bu dosyanın eksik olması nedeni ile programları çalıştırma komutu ile başlangıçta hata alınmaktadır. snmpapi.dll dosyası bulunamadı , snmpapi.dll dosyası eksik , snmpapi.dll erişim engeli , snmpapi.dll bulunamadı veya başlatılamadı gibi sorun mesajları alınmaktadır.

snmpapi.dll sorunu nasıl çözülür? dll dosyası internet üzerinden işletim sistemine göre Windows 10, windows 7 veya xp hangisini kullanıyorsanız ayrıca 64 bit veya 32 bit yapısına göre snmpapi.dll bulup indirerek dosyayı aşağıdaki adımlara göre system32 klasörüne atmanız gerekecektir.

dll dosyası nereye yüklenir?

snmpapi.dll hatası nasıl çözülür?

(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 snmpapi.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags ;

snmpapi.dll 64 bit , snmpapi.dll 32 bit , snmpapi.dll sorunu çözümü , snmpapi.dll nasıl çözülür , snmpapi.dll kesin çözüm , snmpapi.dll nasıl düzeltilir , snmpapi.dll hatası ve çözümü , snmpapi.dll win10 , snmpapi.dll win7 , snmpapi.dll xp , snmpapi.dll error , snmpapi.dll problemi , snmpapi.dll sorunsalı , snmpapi.dll fixer

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın