Sponsorlu Bağlantılar

snapchat’te beni kimler sildi?

9 views
Sponsorlu Bağlantılar

son zamanların en trend mobil uygulaması olan snapchat’de bu konumuzda snapchatte silenler konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Beni takibi bırakanlar, beni kimler sildi, beni silenleri görme gibi konularda her daim Facebook, Twitter, İnstagram’da merak konusu olmuştur.

Snapte beni kimler silmiş konusunda sizlere vereceğimiz küçük ipuçları ile bu merak edilen soruları gidermeye çalışacağız. Paylaşılan hikayeler veya mesajlardan kullanıcılar şüphe duyabilir, çok uzun zamandan beri hikaye paylaşılmıyor ise acaba bu kişi sildi mi? Beni arkadaşlık listesinden çıkardı mı? gibi akıllara sorular gelebiliyor.

Snapchat de beni kimler sildi?

Merak edilen sorulara cevap arıyorsanız o zaman size vereceğim ince detaylar ile bunu öğrenebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki bir kaç ipucu umarım işinize yaracaktır, böylece sizi kimler arkadaşlıktan  çıkardı , kimler sildi hemen öğrenmeye geçelim. 

  • Paylaşım yaptığınız hikayeleri artık bakmıyorsa gözatma listesinde yoksa şüphe duyulabilir, arkadaş olduğunuz sıralarda hikayeleri izliyor ve ardından ardık izleyenler arasında görünmüyorsa sizi arkadaşlıktan çıkarmış olabilir. 
  • Snapchat’te beni kimler engelledi sorunu ayrıca sizi engelleyen veya silenlerin profilinde gördüğünüz puanları artık göremezsiniz. 

yukarıda örnek bir resimde kişinin profiline baktığınızda normal arkadaş iseniz puan durumunu görebilirsiniz. Fakat bu kişi sizi engelledi ise bu puan durumunu göremezsiniz, Bununla birlikte eğer siz kişiye arkadaşlık isteği gönderdiniz fakat hala kabul etmedi ise bu puan durumu’da görünmez o yüzden farklı bir algı oluşmasın.

snapchatte engelleyenler bu şekilde bulmanız mümkündür. Böylece eğer takip ettiğiniz veya arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişi sizi engelledi veya kabul etmedi ise bu formül ile bulmanız mümkündür. 

Arama Tags & Etiket;

snapchatte beni kimler engelledi, snapte beni silenler, snapchat’te beni kimler sildi, snapchatte beni arkadaşlıktan çıkaranlar, beni kimler çıkardı, arkadaşlıktan çıkaranlar snapchat

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

snapchat’te beni kimler sildi? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın