Sponsorlu Bağlantılar

snapchat puanı nedir?

100 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat son zamanların dil çıkaran köpeğinden tutunda çiçekli tacına kadar yapabileceğiniz popüler uygulamalarından biridir diyebiliriz. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olan ve trend uygulamada merak edilen snapchat puanı veya profil yanındaki sayılar nedir? bunun üzerinde duracağız.

Kullanıcı profiline baktığınızda yanında rakamlar, sayılar yani puan görebilirsiniz, bu puan nedir, ne işe yarar? merak edilen bir durum söz konusu olabilir bu puan önemi var mıdır? bununla ilgili sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Snapchat Puanı Nedir?

Puanlama veya Skor olarak da söyleyebiliriz. Snap sizin ne kadar çok kullandığınızı ve kullanmaya teşvik etmek için puanlama sistemi getirmiştir, eğer siz devamlı snap atarsanız, o kadar puan kazanacaksınız ve snapchat ne kadar aktif kullandığınız ortaya çıkacaktır. Günlük 2 veya 3 snap atmaya çalışınız ve bu attığınız snapler ne kadar izlenme durumu söz konusu olursa puan o kadar artacaktır. 

Snapchat puanı ne işe yarar?

snap puanı ne işe yarar? aslında ileride swarm’da puan harcama gibi bir şey yok sadece sizin snap’de aktif ve etkin olduğunuzu göstermektedir. ne kadar puan fazla ise iyi bir snap kullanıcısı demek diyebiliriz.  Bunun dışında fazla işe yaramadığını söyleyemem. 

Arama Tags & Etiket ;

snapchat puanı ne demek , snap score nedir , snapchat points , snapchat puan sistemi , snapchat puan ne işe yarar, snapchat puan

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın