Sponsorlu Bağlantılar

snapchat’de hızlı çekim nasıl yapılır ?

163 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda snapchat lenses özelliğinin yanında birde çektiğiniz videolara ağır çekim , ve hızlı çekim nasıl yapılır? yani çekilen bir video nasıl hızlandırılır? bunun üzerinde bilgi vermeye çalışacağım. Snapchat kullananlar için yeni özellikler ile bir çok görselliği katabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf veya videolara bitmoji ile çıkartmalar oluşturabiliyorsunuz. Çekilen videoları yavaşlatarak veya hızlı çekim ( tavşan modu ) ile hızlandırabilirsiniz.

snapchat-video-effekt

SnapChat’de çekilen videoları hızlandırmak için video çektiğiniz ve video tam hikayenizde paylaşmadan önce parmağınız ile video üzerine basılı tutun ve soldan > sağa doğru basarak çekin ve video üzerinde tavşan , salyangoz gibi resimler gelecektir bu mod hız ve yavaş durumu içermektedir . Tavşan modu videolarını hızlandırmak için kullanacağınız moddur. Böylelikle snapchat video efektleri kullanarak hızlandırma , yavaşlatma , ağır çekim gibi bir çok şeyi video üzerinde oynayarak görsellik katarak paylaşım yapıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

snapchat video hızlandırma , snapchat videoları nasıl hızlandırılır , snapchat hızlı video çekimi , snapchat video filtreleme , snapchat ağır çekim videolar , snapchat videolarını hızlı yapma , snapchat video hız verme , snapchat ağır çekim hazırlama , snapchat hızlandırma effect

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın