Sponsorlu Bağlantılar

activation64.dll hatası nasıl çözülür ?

1.371 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar hata ve sorunların başında virüs , dll , sürücü hataları öncelikle gelmektedir. Bu konumuzda activation64.dll sorunu hakkında çözüm arayacağız. activation64.dll hatası genel olarak bu dosyanın eksik olması nedeniyle hata mesajı olarak alınmaktadır.

activation64.dll eksik dosya hatası yanlış yüklemelerden ve virüslerden kaynaklı olarak hata almaktadır. activation64.dll çözümü genel olarak İnternet üzerinden bilgisayarınızın işletim sistemine göre ve 32 bit & 64 bit yapısına göre activation64.dll indirip klasör içine atmak çözümüdür.

activation64.dll Sorunsalı nasıl çözülür?

bu dosyayı internet üzerinden indiriyoruz konu içinde dediğim gibi Windows 10 , Windows 7 veya diğer sürümler için ve bu bu işletim sisteminin kaç bit ise ona göre bulun ve bilgisayara indirin daha sonra aşağıdaki sisteminize göre activation64.dll klasöre yükleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 activation64.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags ;

activation64.dll çözümü , activation64.dll win 10 , activation64.dll problemi nasıl çözülür , activation64.dll sorunsalı nasıl çözülür , activation64.dll error , activation64.dll problemi , activation64.dll hata çözümü , activation64.dll hata mesajı , activation64.dll kesin çözüm , activation64.dll yorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın