Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat’de Fotoğraflarımı Kimler Görebilir?

1.775 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en gözde , popüler app uygulaması olan snapchat ile fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Bu çektiğiniz fotoğrafları kimlerin görebileceği hakkında sizlerden gelen sorularda bunlardan biridir.

Snapchat telefona yükledikten sonra kişi ekleme özelliğini aktif ediyoruz böylece telefonunuzda snapchat kullanan kişileri listeler sıralanacak veya yeni bir kullanıcı adı ile arkadaş ekleyebilirsiniz.

Snapchat üyelik

Çektiğiniz fotoğrafları tek tek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz ayrıca snapchat kullanıcılarının görmesini istiyorsanız “Hikayeme Ekle” butona ekleyerek 24 saat süre ile diğer kullanıcıların görmesini de sağlamış olacaksınız. Böylece snapchatde paylaştığınız fotoğrafları kimlerin görebileceğini ayarlamış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

snapchat fotoğraf paylaşımı , snapchat fotoğraflarımı kim bakıyor , snapchat resimlerimi kimler gördü , snapchat kimler görebilir ,snapchat gizlilik ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın