Sponsorlu Bağlantılar

instagram fotoğrafları nasıl zoom ile büyütülür?

1.016 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram bildiğimiz gibi fotoğraf ve video paylaşım platformudur. burada paylaşılan resimler takipçiler tarafından beğenilerek takip edilmektedir. Fakat öyle bir şey var ki instagramda paylaşım fotoğraflarını tam olarak detaylı inceleyemiyoruz.

instagram logo

instagramda paylaşım yapılmış fotoğrafları sadece gördüğünüz şekilde bakabiliyoruz resimde bazı detaylı yazılar veya arka plandaki herhangi bir şeyi normal telefonda baktığınız fotoğraf gibi zoomlama veya büyütme ile bakamıyoruz. bana göre bu bir instagram sorunudur. ileri ki zamanlar yeni bir güncelleme geldiğinde bu sorunun çözüleceğini umuyorum.

Peki instagramda fotoğraf nasıl zoom yapılır? resmi yakınlaştırmak ve büyük bir şekilde bakabilmek için basit olacak ama pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Telefonda ekran görüntü alarak film rulosuna kayıt ettiğiniz resimleri büyüterek bakabilme imkanı vardır.

Arama Tags & Etiket ;

fotoğraf nasıl büyütülür , resim zoom yapma instagram , fotoğraf nasıl büyütülerek bakılır ? , fotoğraf genişletme , fotoğraf nasıl yakınlaştırılır , fotoğraf yakınlaştırma , fotoğrafa yakından bakma instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın