Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat’de engellendiğim nasıl anlaşılır?

1.401 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Dünyada en çok kullanılan uygulamalardan olan Snapchat app uygulamasında engellendiği mi nasıl anlarım? engelli miyim? gibi akıllara sorular gelmektedir. Tabi ki engelli olduğunuzu anlayamazsın sadece tahmin edebilir veya bazı ipuçlarına dayanarak yorumlama yapabilirsiniz.

Kişileri engellemeyi daha önceki konularımızda anlatmıştık . Bu anlatımda beni engelleyenleri nasıl bilirim ? konusunda ipuçlarını vermeye başlayalım ve bu konuda tahmini siz yapınız.

En önemli ipucu snapchat profiline girdiğinizde o kişinin snap puanına bakmak olacaktır. Eğer o kişinin snap puanının göremiyorsanız bu sizi engellediği belirtmektedir.

snapchat puan

yukarıda kullanıcı adı yanındaki puanlamayı göremezsiniz. Birde sizi engellediğini düşündüğünüz kişi ne sıklıkla snap atıyor eğer snap atıyor ama siz bunu göremiyorsanız engellendiğiniz anlamı çıkarabilirsiniz. Böylece snapchatde engelle misiniz ? veya engelli değilsiniz tahminen bir sonuç çıkarabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

snapchatde engellimiyim ? , snapchatde engelli olduğumu nasıl anlarım , snapchatde engellimiyim , snapchat de engellendim mi? , engelli olduğumu nasıl anlarım snapchat

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın