Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat Spectacles Nedir ?

826 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Hikaye özelliğini çıkardığından bu yana tahtı sallanan SnapChat yeni bir özelliği sayılabilecek olarak Snapchat Spectacles Gözlüğünü satışa çıkardı.

Snapchat Spectacles Nedir ?

Spectacles Gözlüğü sayesinde artık snapchat videoları çekilebilecek. Sıradan bir gözlük gibi görünse’de üzerinde bulunan kameralar sayesinde istediğiniz anda videolar yakalayabilirsiniz. Gözlük çerçevesindeki düğmeye basarak 10 saniyelik videolar yakalayabilir , çekebilirsiniz.

snapchat-spectacles

10 saniyelik video olarak toplamda 30 saniyelik video çekebileceğiniz Spectacles Snapchat gözlüğü ne kadar kullanışlı olacak tartışılır.!!

Peki bu çekilen bu videolar nasıl telefona aktarılacak ? Bir Wi-Fi bağlantısı ile mobil akıllı telefona aktarma imkanı olacak. Bu cihazın pil ömrü ise bir günlük olarak belirtilmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

Snapchat Spectacles Nedir , Snapchat Spectacles ne işe yarar , Snapchat Spectacles , Snapchat Spectacles kaç para , Snapchat Spectacles özelliği , Snapchat Spectacles özelliği nedir , Snapchat Spectacles nasıl kullanılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın