Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Üzerinden Güvenliğiniz için Buna Dikkat edin..!

807 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz çağında hızlı yaygınlaşan ve hayatımızın bir parçası haline gelen İnternet ile kişisel olsun veya diğer tüm kullanımlarda akıllı telefonlardan veya bilgisayardan erişim sağlamaktayız. Banka işlemleri , Online fatura ödemelerinde , öğrenci notlarında , sağlık bilgilerini ve aklımıza gelmeyen işlemleri artık internet üzerinden yapabiliyoruz.

Hayatımızı kolaylaştıran internet kullanımda güvenliğimiz de önemlidir. İnternet üzerinden yapacağımız alışverişlerde kullandığımız banka kartı , kredi kartı bilgilerini ne kadar güvenli şekilde kullanıyoruz ?

sanal kredi kartı

Bunun için Uzmanlar e-ticaret alış verişlerinde banka kredi kartı bilgileri yerine buna bağlı olarak sanal kredi kartı kullanmanızı tavsiye etmektedir.

Sanal Kredi kartının çalışma mantığı , fiziki gerçek kredi kartınıza bağlı olarak çalışan aynı limiti kullanan kredi kartı numarası ve güvenlik kodu bulunan bir kredi kartıdır. Bunda limitleri kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Sanal Kredi Kartı limitini istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz yani ayarlayabilirsiniz böylece alışveriş yaptığınız da ödeme kadar limit oluşturup bu limiti sıfırlamış olacaksınız böylece üçüncü kişilerin bu kredi kartı numarasını kullanmasını engellemiş olacaksınız. Gerçek kredi kartı numarasını vermeden alış verişlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daha güvenli bir alış veriş için sanal kredi kartı kullanmanızı tavsiye ederim.

Arama Tags & Etiket ;

internet güvenliği , sanal kart kullanımı , kredi kartı bilgisi vermeden alışveriş , sanal kart ile alışveriş yapma , alış veriş güvenliği

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın