Sponsorlu Bağlantılar

Android otomatik güncellemeler nasıl kapatılır?

1.038 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemi kullanan telefonlarda yeni güncellemeler ile bir çok açıklar veya yenilikler bu güncellemeler ile cihazınıza yüklenmektedir. Cihaz Güncellemesi isterseniz otomatik veya el ile manuel bir şekilde güncellemeleri yapabilmektesiniz.

Android tabanlı telefonlarda bu güncellemeleri isteğe göre otomatik güncellemelerden çıkarak isteğe göre kendiniz güncellemesini yapabiliyorsunuz. Bu konumuzda otomatik olarak kendiliğinden yapılan güncellemeleri nasıl kapatırız? bununla ilgili anlatımımız olacaktır.

android uygulama otomatik güncellemeleri kapatma

telefona indirdiğiniz uygulamaların otomatik olarak güncellemesini kapatmak için ne yapılabilir? uygulama güncellemelerini otomatik olarak yapılmasını engellemek için Telefon üzerinden Google Play Store > Ayarlar > Genel > Otomatik Güncellemeler > adımlarını takip ettiğimiz de karşımıza çıkan üç seçeneklerden birini seçebileceğimiz gibi kısıtlamayı yapabiliriz.

  • Uygulamaları otomatik güncelleme
  • Uygulamaları her zaman otomatik güncelleme , Veri ücreti alınabilir
  • Uygulamaları yalnızca kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelle

bu kısımda otomatik güncellemeleri kapatmamız yeterli olacaktır. Eğer telefonun mobil internet kotasını sorun ediyor iseniz bu şekilde kapatabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

android otomatik güncellemeleri kapatma , güncellemeleri nasıl kapatırım , otomatik güncellemeleri sonlandırma , uygulama güncellemelerini kapatma , app uygulamalarını kapatma , android otomatik güncelleme ayarları , otomatik güncellemeleri kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın