Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat QR Kodu Nedir?

4.242 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son ayların en popüler mesajlaşma uygulaması olan snapchat app uygulaması güncellemeler ile arkadaş ekleme özelliklerine yeni bir özellik ekledi. QR Kodu ile kolaylıkla bir başka kişileri arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. SnapChat QR Barkod Kodu arkadaş eklemenin en kolay yolu diyebiliriz.

Kişiye özel bir kod oluşturarak paylaştığınız özel ağlarda bu kodu okutarak kolaylıkla yeni kişiler ekleyebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanabilmek için ayarlar bölümünden kendine has kodunuzu alabilirsiniz.

snapchat qr barkod kodu

 

yukarıda barkod da aynı zamanda benim kullanıcı kodum ekleyebilirsiniz :) bir başka kişiyi QR koduna göre eklemek isterseniz Arkadaş Ekle yazan yere basıyoruz > Snapkod ile Ekle > Film rulosuna kayıt eklediğiniz snapkod kodu okutarak ekleyebilirsiniz.

Ayrıca “Bir arkadaşını eklemek için,kameranı onun Snapkod’una doğrult ve basılı tut!” ile ekleme özelliğini de seçerek arkadaş ekleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

snapkod nedir , snapchat qr kodu nedir , snapkod ne işe yarar , snapkod ile arkadaş ekleme , snapkod QR Kodu , snapkod kod ile kullanıcı ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın