Sponsorlu Bağlantılar

snapchat önbellek silme

577 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda snapchat önbelleği temizlenirse ne olur, önbellek temizleme işlemini yaparsan ne olabilir bununla ilgili bilgi vereceğiz.

Her mobil cihaz uygulamaları kullandıkça bir önbellek oluşturlar. Bu önbelleği silmek bazı avantajları birlikte getirebilmektedir. Bu yazımızda Android ve İOS işletim sistemli cihazlarda snapchat önbellek nasıl temizlenir bunu sizlere bilgi olarak vermeye çalışacağız.

Cihazlara bağlı olarak, Snapchat tüm uygulama önbelleği ayrı ayrı, farklılık göstererek silinebilmektedir. Önbellek cihazların her kullanımında daha hızlı çalışmasına yardımcı olmak üzere cihazlarda önbellek de dosyalar kayıt edilmektedir. Bu kayıt edilen dosyalar silinebilmektedir.

Snapchat de anılar, hikâyeler, çıkartmalar, lens gibi özellikler için önbellek bilgilerini depolamaktadır. Bu özellikleri hızlı kullanabilmek için önbellek üzerinden kullanmaktadır. Snapchat özelliğini ne kadar çok kullanırsanız o kadar önbellek depolamaktadır. Hal böyle olunca cihazda en fazla depolama alanı kullanan uygulamalardan biride snapchat uygulamasıdır.

Akıllı telefonlarda depolama alanı kısıtlıysa, snapchat’in önbelleğini temizlemek en iyi yollardan biri olabilir. Aşağıda Android ve İOS cihazlarda önbellek nasıl silinir bununla ilgili olarak hemen başlayalım.

SNAPCHAT ÖNBELLEK TEMİZLEME

ANDOİD için;

Uygulamanın sol üst köşesinde PROFİL RESMİ üzerine bir kere dokun. Sağ üst köşede AYARLAR simgesine dokunun.

Sayfanın altında doğru indiğinizde CLEAR CACHE ( önbelleği temizle ) butonuna basarak Android cihazlarda snapchat önbellek temizliğini bu şekilde başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İPHONE için;

Son olarak iphone cihaz kullananlar için snapchat hafıza belleğini temizlemek için şu adımları gerçekleştireceğiz.

Sol üst köşede profil işaretine dokunuyoruz. Sağ üst köşede ayarlar kısmına giriyoruz. Sayfanın en altında cache bellek silmek için butonu göreceksiniz.

Buradan iphone snapchat önbellek temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. bu şekilde snapchat önbellek hafızasını silmek için bu iki cihazda kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda popüler uygulamalardan biri olan snapchat uygulamasında önbellek temizleme konusunda bilgi vermeye çalıştık. konumuz ile ilgili, alakalı sorularınız için sayfamız hemen altında yorumlar sekmesinden snapchat önbellek silinmiyor veya diğer hata, problemlerinizi sorabilirsiniz. 2020-2021-2022

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın