Sponsorlu Bağlantılar

Chrome youtube tam ekran sorunu

5.052 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome , tarayıcısında youtube videolarını açmaya çalışıldığında tam ekran olmama sorunu yakın zamanda onlarca kişi tarafından yaşanmaktadır. full screen – ful ekran olmamasının temel sebebi chrome güncellemesi kaynaklı olabileceği ihtimali vardır.

oynatılan video kliplerini tam ekran yapmak için butona basıldığında windows görev çubuğu görünüyor normalde bu görev çubuğu tam ekran olduğunda arka plan kalması gerekmektedir. tam ekran olarak ekranı kaplaması gerekirken bu tür sorunlar zaman zaman web browser hataları nedeni yaşanabilmektedir.

youtube full ekran

chrome tam ekran sorunu nasıl çözülür?

bu sorunun çözümü ilk önce google chrome güncellemesi ile çözülmesini sağlayalım. Google Crome Güncellemesi nasıl yapılır? >> Chrome Güncelleme Nasıl Yapılır? <<  bu sorunu ilk önce güncelleme yaparak çözümleyelim.

tam ekran sorunu hala çözülmediyse “chrome://plugins/” ayarlarından bu kodu tarayıcınıza yapıştırın ve adobe flash player ayarını devre dışı bırakarak tekrar deneyin.

eğer tarayıcı eski sürüm ise yukarıda ayarlara tekrar girin ve PepperFlash ayarını devre dışı bırakarak deneyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

chrome tam ekran sorunu , chrome ful ekran hatası , tam ekran sorunu çözümü , tam ekran windows 10 , ekran tam ekrana dönüşmüyor , tam ekran kaplamıyor hatası , youtube tam ekran olmuyor , nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Chrome youtube tam ekran sorunu (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. W10 kullanıyorum(orjinal) bu sorun hala var gideremedim. Youtube da herhangi bir videoda tam ekran oluyor ama altta görev çubuğu gözüküyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın