Sponsorlu Bağlantılar

By Lock Nedir ?

4.252 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlar yaşanan kötü olaylardan sonra adı sıklıkla duyulmaya başlayan ve App Uygulaması olan By Lock uygulaması nedir? bununla ilgili merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağım.

By Locker Anlık mesajlaşma uygulamasıdır aynı Whatsapp , Viber , Tango veya diğer uygulamalar gibi aynı çalışmaktadır fakat diğer uygulamalara göre şifreli , kriptolu yazışmalar yapılmakta ve bu yazışmaların ele geçmesi zor hatta imkansız görünüyor. Android işletim sistemli telefonlar için şuan mevcut olan bu uygulama google app store üzerinden bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

By Lock app , By Lock nedir , By Lock app uygulaması nedir , By Lock ne işe yarar , By Lock nasıl

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

By Lock Nedir ? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bu programı indirdikten sonra kullanmak için mi indirmek için mi size birilerinin referans olması gerektiğini duydum net bi bilgi değil çok mantıksız geldi bu bylcok programinda msjlar mi şifreli uygulama mi şifreli yoksa söylenenler gibi uygulamayı kullanmak için size birilerinin referans olmasını gerekli eğer boylyse çok gereksiz bi takım grup dışın da kimse kullanamaz ki bunu

  2. “bu yazışmaların ele geçmesi zor hatta imkansız görünüyor” demişsin ama MİT yazışmaları ele geçirdi. :)

  3. Meraba bu program nokia lumia telefonda kullanılabilir mi? Sadece ios ve android uyumlu olduğu bilgisi var. Böyle bir bilgiyi nerden edinebiliriz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın