Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat ‘de Çiçekli Taç Nasıl Yapılır?

973 views
Sponsorlu Bağlantılar

popüler uygulamalardan snapchat kullanıcıları için güzel özellikleri de kullanıma sunulmaktadır. Bunlardan biride bayanların, kızların kullandığı selfie özellikli snapchat çiçekli taç bu yüz ifadelerinin kullanımı aslında oldukça kolay bizde bunun nasıl yapılacağına dair bir ön bilgi verelim dedik.

dil atan köpek , şelale kusma vs. özelliklere selfie özellikli lenses adını verilmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için kameranın sizi çekiyor olması gerekmektedir. yani selfie çeker gibi kendinize tutup yüzünüz ekrana geldiğinde ekrana küçük bir dokunuş yaparak yüz ifadeleri açılıyor.

snapchat çiçekli taç nasıl yapılır

 

yüz ifadelerini sağa ve sola doğru kaydırdığınızda ifadeleri yüz mimiklerinize göre yapabiliyorsunuz. snapchat çiçekli taç nasıl yapılır? konusunda merak eden kızlar, bayanların bu özelliği sık sık kullanması bu konu içinde biraz merak uyandırıyor.

SnapChat Lenses Özelliği Nedir?

Arama Tags & Etiket ;

çiçekli taç snapchat , snapchat çiçekli taç nasıl , çiçekli taç nasıl yapılır snapchat , dil çıkartan köpek nasıl yapılır , snapchat lenses özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın