Sponsorlu Bağlantılar

instagramda gt yazısı ne anlama geliyor?

2.030 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram‘da sıklıkla sorulan, merak edilen konuların başında kelime kısaltmalarıdır. Takipçisi fazla olan kullanıcıların paylaşım altında yapılan yorumlarda “gt” veya “flw” gibi yorum bırakanları görmüşünüzdür. Peki bu yorumlarda yapılan kelime kısaltmaları ne anlama geliyor?

GT” Kelime anlamı olarak Geri Takip veya beni takip edeni bende takip ederim anlamına gelmektedir. Bunun takipçi sayısını artırmak isteyenlerin yapmış olduğu bir takipçi artırma yolu olarak söylemek gerekebilir. Yorum bölümünde bıraktığınız gt ile takipçi sayısı artar mı ? bilmiyorum fakat buna dikkat eden kullanıcıların olduğunu da söylemek gerekir. Fakat burada sizi takip edenlerin belli bir süre sonra geri bıraktığını da söylemek gerekeceğini düşünüyorum.

Arama Tags & Etiket;

gt nedir , instagram gt nedir , gt kelime anlamı nedir , yorumda gt nedir , gt kelime anlamı instagram , instagram gt ne demek

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın