Sponsorlu Bağlantılar

snapchat “anılar” albümü nedir?

6.257 views
Sponsorlu Bağlantılar

popüler mobil app uygulamalardan biri olan ve en kullanımı oldukça fazla olan snapchat uygulamasında ,yeni gelen güncelleme ile “Anılar” özelliği eklenmiştir.

Snapchat Anılar Nedir?

yeni gelen güncelleme ile artık hazırladığını çektiğiniz snap’ler telefonun hafızasında değilde uygulamanın kendi hafızasında kayıt edilecek. Snap ve Hikayeleri artık telefonun film rulosunda saklamak yerine snapchat kendi bünyesinde saklayarak buradan görebilirsiniz. Ayrıca isteğe göre bunu telefona aktarıp saklayabilirsiniz.

Snap ve Hikayelerim , 24 saat içinde kendiliğinden silinmesi üzerine yeni özellikle Anılar kısmından önceki kayıtlara ulaşabileceksiniz. Böylece beğendiğiniz diğer gönderiler kayıp olmayacak Anılar “Memories” özelliğinde arşiv şeklinde bulabileceksiniz.

Snapchat Anılar Nasıl Kullanılır?

Arama Tags & Etiket ;

snapchat anılar , snapchat anılar nedir , snapchat anılar özelliği , snapchat anılar , snapleri kayıt etme , snapchat film rulosunu kayıt etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

snapchat “anılar” albümü nedir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın