Sponsorlu Bağlantılar

İphone için “Pokemon Go” nasıl Yüklenir?

1.216 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en çılgın oyunu Pokemon Go , ios cihazlar için İphone telefonuna nasıl yüklenir ? bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum. Nintendo tarafından geliştirilen ve popüler mobil oyunların başında gelen Pokemon Go yüklenmesi biraz bilgi isteyebilir.

ilk önce Pokemon Go İndirme link adresini vererek bu adres yardımı ile oyunu indirelim. Daha sonra vereceğim yol ile oyunu akıllı telefona kurabilirsiniz. Pokemon Go yüklemek için yapılması gereken adımları takip ederek uygulama adımına geçelim.

1 – İphone Telefon üzerinden safari tarayıcı ile “http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852” link adresini girerek oyunu download edelim.

2- Ekranda çıkan İOS 7-8-9 seçeneklere dokun.

3- “Hipstore” Ekranda yüklemek istiyor yazısını gördüğünüzde “Yükle” butonu ile karşıdan yükleme işlemine geçelim.

4- Daha sonra Ekran’da “Güvenilir olmayan kurumsal geliştirici” uyarısı ile karşılaşacaksınız. Vazgeç butonu basarak Ayarlar > Genel > Profiller > Aygıt Yönetimi açın ve “Taz Trading” uygulamasına “Güven” onayı ile uygulamayı oynamaya başlayabilirsiniz.

dikkat uyarı iconu

Bu yöntemi tavsiye etmiyorum. Cihaz bozulmaları arızalar nedeni ile ademocut.com sorumluluk kabul etmiyorum.

pokemon go

Diğer bir oyunu indirip yükleme seçeneği ile Amerika , Yeni Zelanda ve Avustralya apple kimlik açarak bu mağazalardan oyunu indirme ile yapabilirsiniz.

1- Benim Daha önceki konularında anlattığım gibi bir amerikan apple kimliği açarak bu işe başlayabilirsiniz. Bunun için “amerikan apple kimliği nasıl açılır?” konusu inceleyebilirsiniz.

2- Yeni bir apple kimliği açtığınızda şimdi yapılması gereken amerikan apple store geçişi yaparak bu oyunu apple store üzerinden indirip yüklemeniz yeterli olacaktır.

3- Bundan sonraki işleyiş normal apple uygulamasından pokemon go aratarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

pokemon go iphone nasıl indirilir? , pokemon go iphone nasıl yüklenir , pokemon go iphone , pokemon go usa , pokemon go american , pokemon go yükleme , pokemon go kurulum iphone , pokemon go iphone telefona yükleme , pokemon go kurulum , pokemon go indir , pokemon go indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın