Sponsorlu Bağlantılar

instagram yorum ekleme hatası

7.238 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sık Sorulardan instagramda takip ettiğim birine yorum yapamıyorum veya yorum ekleyemiyorum sorunudur. sıklıkla gelen sorulardan biridir. Yorum neden yapamıyorum ? ilk önce bunu araştırmak gerekiyor bunun nedeni bir kaç olasılıkla kaynaklıdır.

instagram like - instagram beğeni

  • Hashtag etiketi olarak limitler dışına çıktığınızda yorum engeli yiyebilirsiniz. Bunun limiti otuz ( 30 ) adettir bu limitleri aştığınızda belli bir süre yorum yapamazsınız.
  • bir yorum altına Beş ( 5 ) fazla @ işareti ile kişi etiketi yapamazsınız. Yani beş kişiden fazla bahsedemezsiniz.
  • floot yorum yani aynı yorumu birden fazla yapamazsınız.

 

Ayrıca bazı yasaklı kelimeler kullanıyorsanız, mutlaka instagram tarafından filtrelendiği için bu kelimeleri kullanmanız halinde ban yemiş oluyorsunuz ve yorum atma ile engellenmiş oluyorsunuz. Bunun için normal kurallar dahilinde devam ederseniz bu sorun belli bir süre sonra kalkabilir.

Arama Tags & Etiket ;

yorum engeli nasıl kalkar , instagram yorum engeli kaldırma , instagram yorum atamıyorum , instagram yorum ekleme sorunu yaşıyorum , instagram forum , instagram yorumları , instagram yorum neden atamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram yorum ekleme hatası (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İyi günler ig sayfamda gönderilerime yorum yapılamıyor yorum yapma açık olmasına rağmen ne yapmam lazım bu sorunu çözmek adına

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın