Sponsorlu Bağlantılar

Slaytı Video Nasıl Çevirebilirim?

625 views
Sponsorlu Bağlantılar

Power Point ile hazırlanmış slayt sunumu video çevirebilirsiniz , bunun için sizlerden gelen sorulara istinaden , bu konuyu yazma gereği hissettim. Bildiğimiz gibi slayt hazırlamak için Microsoft Power Point üzerinden hazırlanmaktadır. Bu hazırlanan slaytları video formatına nasıl çevirebiliriz ? Bunun için farklı yöntemler deneyebiliriz.

* İlk önce benim bu soruya vereceğim ilk cevap , Camtasia Programı ile video çevirmemiz olacaktır. Bu nasıl olacak ? Camtasia video çekme programıdır , slayt oynatırken bu program yardımı ile slayt çekebilir ve video şekline dönüştürebilirsiniz. Ben bununla ilgili olarak Camtasia dedim ama piyasada değişik ekran görüntüsü yakalama programları vardır , camtasia , LightShot , Bandicam gibi programları da kullanabilirsiniz.

* Bununla birlikte Microsoft Powerpoint 2010 Özelliği ile sununuzu video olarak’da kayıt edebilirsiniz. Video formatında çekerek uzak müşterilerinize ,arkadaşlarınıza veya iş ortamında izlemesi için cd veya e-posta kanalı ile gönderimler yapabilirsiniz

Bu konuda daha ayrıntılı konu için “https://support.office.com/tr-tr/article/Sununuzu-videoya-d%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCrme-c140551f-cb37-4818-b5d4-3e30815c3e83” adresini tarayıcınıza yapıştırın ve konuyu inceleye bilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

slayt video çevirme , slayt convert , powerpoint video çevirme , slayt nasıl video olarak dönüştürülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın