Sponsorlu Bağlantılar

İtunes Eski Yedek Arşivleri Nasıl Sileriz ?

1.119 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız İpad , İphone ve İpod cihazlarınızı İtunes ‘e bağlayarak yedeğini aldığınızda gün gelir bir kaza sonucu başına bir iş geldiğinde veya yeni bir cihaz aldığınızda bu eski yedeği aktarmak zorunda kalabilirsiniz.

Arada sırada aldığınız bu yedekler gün gelir bilgisayarınızda oldukça yer kaplamaya başlar ve böylece bilgisayar sabit diskiniz dolmaya başlar.

iphone yedekleme

Yukarıda Benim bilgisayarımda itunes üzerinde görülen İphone yedeğim 2013 tarihinden bu yana saklı durmaktadır.  Bu eski yedekleri nasıl sileriz? 

Bilgisayarda yer saklayan ve birikmiş eski yedekleri kullanmıyor iseniz bunları teker teker silebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz.

* İtunes Programını çalıştırıyoruz.

iphone itunes yedekleme silme

Düzen > Tercihler adımlarını takip ediniz.

itunes yedekleme

 

Aygıtlar > Sekmesini seçiyoruz 1 nolu resimde görüldüğü gibi , bundan sonra 2 numaralı resimde İtunes ile alınmış eski yedekleri göreceksiniz.

Eski alınmış yedekleri silmek için fare ile üzerine gelerek seçiyoruz ve Yedeklemeyi Sil butonu ile bilgisayarımızda kayıtlı eski Apple Cihazların yedeğini silerek bilgisayarımızda yer açmış oluruz.

Şimdi Bunu video anlatım ile sizlere anlatmaya çalışacağım oldukça kolay bir çözüm bunu Youtube takipçilerim içinde anlatacağım. Sizde Youtube Kanalıma Abone olabilirsiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

iphone yedeğini silme , ipad eski yedekler , İtunes yedeği nasıl silinir , itunes eski yedeği nasıl silinir , bilgisayardaki iphone yedekleri , itunes apple cihaz yedekleri , itunes yedekleme sil

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın