Sponsorlu Bağlantılar

SKYPE REKLAMLARI NASIL KAPATILIR?

718 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden msn messenger olarak bildiğimiz ve Skype satın almasıyla birleşerek Skype olarak devam eden anlık sohbet, mesajlaşma uygulaması olan bu yazılımda reklamların sizi rahatsız ettiğini görmüşünüzdür.

Bu konumuzda Skype reklamlarını engelleme işleminin nasıl yapılacağını dair sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Skype reklam kapatma aslında herhangi bir ayara sahip değil bunun için biz site yasaklama ile Skype uygulamada çıkan reklamları engellemiş olacağız.

Bunun için Skype reklamları nasıl engellenir? Aşağıdaki anlatımda sizlere resimli ve video anlatımla gerekli bilgiyi vermeye çalışacağız.

SKYPE REKLAMLARI KAPATMA

  • Denetim Masası
  • Internet seçenekleri

  • Güvenlik
  • Yasak Siteler

Bu adımları takip ederek Bu web sitesini Bölgeye Ekle yazan yere “https://apps.skype.com/”  adresi yazın ve Ekle butonu ise bu link adresini yasaklı siteler içine dahil edelim. Alt domain ( subdomain ) yasaklamak suretiyle Skype reklamı kapatmak için işlemi gerçekleştirdik.

Skype reklam kaldırma

Böylece masaüstü bilgisayarda Skype kullanırken karşınıza sık sık gelen reklamları engellemiş, kapatmış oluyoruz.

skype reklam kaldırma, skype reklamları kapatma konusunda bu adımı ayrıca Explorer > Araçlar > Özellikler kısmından da erişebilirsiniz.

YOUTUBE VİDEO ANLATIM 

DAİLYMOTİON VİDEO ANLATIM

Skype reklamları engellemek konusunda sizlerin sorularınız olursa sayfamızın yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza tüm sorunları ve sorularını göndererek cevaplar alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın