Sponsorlu Bağlantılar

Skype kişi ekleme

243 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda kişi ekleme Skype de nasıl yapılır, nasıl eklenir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Skype de herhangi bir sesli, görüntülü arama öncesinde veya bir mesaj göndermek için Skype hesabınıza kişi eklemek gerekecektir.

Böylelikle uzaktaki arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz. Bizde bu konumuzda Skype kişi nasıl eklenir bunu sizlere aşağıda resimli anlatım ile bahsedeceğiz.

SKYPE KULLANICI EKLEME

Sohbet etmek için ilk önce karşı tarafın Skype adresine ihtiyacınız vardır. Kullanıcı adını bilmiyorsanız arama yaparak çıkan sonuçlarda aynı isimlerin çıkmasını da göz önünde bulundurarak ekleyebilirsiniz. Normalde kişiler listenizde Microsoft Outlook hesabınızda açtığınızda burada arkadaşlarınız gelebilir. Haricinde kişi eklemek için Skype kullanıcı adını yazarak aratmanız gerekecektir.

NOT: karşıdaki kişinin arama sonuçlarında görünmesi için Ayarlar > Kişiler > Gizlilik > Arama sonuçlarında göster butonunun açık olması gerekiyor.

1 numaralı + Kişi yazan yerden Skype hesabınıza yeni kullanıcı eklemek için fare yardımı ile giriniz. Ardında 2 numaralı alanda kullanıcı adını yazarak çıkan sonuçlara göre kişiyi eklemek için “Ekle” butonu kullanarak bu kişiyi ekliyoruz.

Bunun kullanıcı adıyla arama yaparak çıkan sonuçlara göre ekleme yapabilir veya Skype’a davet et, Bir telefon numarası ekleyin şeklinde de yeni kişileri keşfede bilirsiniz.

Bu şekilde Skype kişileri eklemek suretiyle iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun dışında eklediğiniz kişileri geri çıkarabilir, Skype hesabınızdan silebilirsiniz.

Silmek istediğiniz kişinin üzerine geliniz Profili görüntüle  > Kişi listesinden kaldır olarak bu kişiyi listenizden silebilir veya Engelleme yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

Yukarıda verdiğimiz konumuzda Skype kişi ekleme nasıl yapılır, nasıl eklenir konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı; Skype Yardım ve Destek Hattı

Konumuzla alakalı sorularınız için Ssayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle irtibata geçerek sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın